Skip to content

Letná vôňa? Azzaro Chrome Pure!

Azzaro Chrome PureLetné vône (kde cítiť citrusy, mätu, vodnaté tóny, …) to je naše! Krátky rukáv, slnečné okuliare na očiach, ľadová káva a pohľad na vodnú hladinu. Nič viac nám k letnej pohode nie je treba. Tú tohtoročnú dopĺňa inovovaná verzia snáď najznámejšej pánskej vône Azzaro – Azzaro Chrome Pure.

Ak sa by sme sa bavili o stáliciach medzi letnými vôňami, s ktorými nikdy nešliapnete vedľa, našimi tipmy by boli vône Azzaro Chrome a CK One. Sú to tie najmultifunkčnejšie vône, ktoré na našom trhu nájdete a majú široký okruh fanúšikov.

Na jar tohoto roku uviedla značka Azzaro novinku – odľahčenú verziu toaletnej vody Azzaro Chrome s prívlastkom “Pure”. Ide o príjemnú letnú vôňu, pre ktorú je charakteristický ťažší orientálny základ, ktorý sa však ďalej rozvíja cez vodnaté a citrusové tóny až k ľahkému a sviežemu vrcholu. Zo zložiek je určite najzaujímavejšie drevo Akigala, ktoré dodáva vôni príjemné teplé tóny a nezameniteľný orientálny charakter. Skvele ho dopĺňajú sladké tóny mandarinky a kvety pomarančovníku.
Azzaro Chrome Pure
Na poličkách parfumérii nájdete charakteristický flakón Azzaro Chrome, v bielom matnom prevedení pre edíciu “Pure”, v dvoch veľkostiach – 50 a 90 ml. My doma máme menšie balenie a napriek tomu, že ide o toaletnú vodu (a tie si väčšinou spájame s kratšou výdržou na pokožke), vôňa je intenzívna a dlhotrvajúca. Najčastejšie ju používame k večeru, keď ideme von do mesta alebo niekam do spoločnosti.

Pri brúzdaní po barcelonskom letisku sme zavítali aj do parfumérie a objavili dve ďalšie dokonalé letné vône od Azzaro, z rady “Solarissimo”. Tak až pôjdete vyskúšať Chrome Pure, privoňajte si rovno aj k dvojici vôní z tejto rady, sú totiž neskutočné!

Akú vôňu používate toto leto vy? Podeľte sa s nami o vaše tajné tipy v komentároch! 🙂

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *