Skip to content

Každý deň nové prekvapenie

Clinique advent calendarZ detstva si pamätám, že na predvianočné obdobie a advent som sa vždy tešil. Ani nie tak na samotné Vianoce, ale na všetky tie prípravy, farebné svetlá, vianočné pečenie a všetko s tým spojené. To bolo moje! A každý rok som musel mať adventný kalendár! Ten proste musel byť…

Spomínam si na to vzrušenie, keď som každý deň otváral nové okienko, za ktorým bol kúsok čokolády (alebo kakaovej hmoty z Poľska #90’s). To očakávanie, vzrušenie, radosť… Ani nie kvôli tej čokoláde, skôr proste kvôli tomu pocitu, ktorý som zažíval pri otvorení nového okienka. Na to si veľmi dobre pamätám a tento rok si to znova zopakujem!

S adventnými kalendármi sa tento rok roztrhlo vrece a čo ma teší najviac, je tu niečo pre každého (v obchode som dokonca videl adventný kalendár pre hlodavce!). My tieto Vianoce nechystáme žiadnu výzdobu nášho bytu, žiadne darčeky a ani žiaden stromček. Strávime ich mimo nášho domova a tak som rád, že vďaka adventnému kalendáru od Clinique si aspoň čiastočne užijeme predvianočnú náladu.

Clinique advent calendar

Dvadsaťštyri políčok skrýva miniatúry pleťovej a dekoratívnej kozmetiky (takže aj niečo pre teba mami!). Každý deň nový produkt, neviem sa dočkať! A aby ste boli zapojení do odhaľovania kalendára Clinique aj vy, sledujte nás na Instagrame, kde každý deň na Instastories uvidíte obsah nového políčka 🙂

Adventný kalendár Clinique predáva exkluzívne sieť parfumérií Douglas a niekoľko kusov v limitovanom množstve nájdete aj v špecializovaných predajniach Clinique.

3 Comments

  1. Kalendár vyzerá skvele 🙂 Tie poľské kalendáre si pamätáme asi všetci. Mňamka 😀 😀 😀 Aj my budeme tráviť Vianoce mimo domova, tvrdím si povedať, že na druhej strane sveta. Mám zmiešané pocity, ale teším sa, určite to bude skvelé!

    Lenka (www.fromlanka.sk)

    • Aj som sa zabavila 🙂 vznikla nová stránka ,,fromlanka” správne však ,,fromLenka” 🙂

    • Ano, pamatujeme =D, ale vždycky jsme se na ně těšili.
      Wow, a kam se chystáte? My do města, které nikdy nespí. A upřímně, také jsme z toho trochu mimo, ale věříme, že to bude úžasné =)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *