Skip to content

Nový Lush!

Lush openingJe koniec roku 2017 a už aj naša domácnosť prešla na online nakupovanie. Obchodným centrám sa vyhýbame a všetko riešime cez obrazovku počítača. Počet predajní, ktoré navštevujeme osobne, sme okresali na úplné minimum. Jednou z nich je Lush, ktorý pred pár dňami otvoril svoj druhý český obchodík – tentokrát v centre Nový Smíchov.

It is the end of 2017 and we already shop mainly online. We avoid shopping centers and do everything through the computer/iPhone screen. The number of shops we visit personally has been delimited to the minimum. One of them is Lush who opened its second Czech store few days ago in the shopping center Nový Smíchov.

Lush opening Lush openingLush opening Lush opening Lush openingNeprekonateľná vôňa, množstvo farieb, usmievavý personál s (väčšinou) krásne potetovanými rukami. Takto máme zafixovaný Lush. A je úplne jedno, či navštívime starú dobrú predajňu v Palladiu alebo pobočku v centre Londýna. Všade panuje dobrá atmosféra, zamestnanci sa usmievajú od ucha k uchu a produkty rozvoniavajú na celé okolie.

Unbeatable smell, lots of colors, smiling staff with (mostly) beautifully tattooed hands. This is how we recognize Lush. And it does not matter if we visit the original store in Palladium, Prague 1 or any other one, for example in London. Everywhere is an amazing atmosphere, the staff smiles from ear to ear and the products thrive all over.

Lush opening Lush opening Lush opening Lush opening Lush openingLush opening Lush openingNie je tomu inak ani v novej predajni. Tá oproti “staršiemu súrodencovi” z Palladia mierne narástla do šírky a poskytuje ešte lepší zážitok z nakupovania. Jej časti sú veľmi prehľadne rozdelené a každý si nájde svoj obľúbený “kútik”. V novej predajni nájdete kompletný sortiment značky a samozrejme novinky z vianočnej kolekcie. Za povšimnutie určite stoja aj nové gélové masky (plánujeme vyskúšať!) a návšteva kútiku s vôňami Gorilla Perfume. My sme sa na otváračke zamilovali do “Cardamom Coffee” a ešte dlho dlho po opustení predajne nás táto vôňa sprevádzala.

Novú predajňu s nami bola pozrieť aj Limeta a podľa jej nadšenia hodnotí nový priestor piatimi kostičkami z piatich. Packu na to!

It’s not different in the new store. This one compared to the “older sibling” in Palladium, has grown slightly in width and provides an even better shopping experience. Its parts are very clearly divided and everyone will find their favorite “corner”. At the new store you will find a complete range of products and, of course, news from the Christmas collection. They also have new gel masks (we plan to try!), and do not forget to visit corner with the scents of Gorilla Perfumes. We fell in love with Cardamom Coffee at the opening party and for a long time after leaving the store, this smell accompanied us.

We were there with Limeta and according to her enthusiasm, she rated the new space by five bones from five, paw on it!

Lush opening Lush opening Lush opening Lush opening Lush opening Lush opening Lush opening Lush opening Lush opening Lush opening Lush opening

2 Comments

  1. To je obchod 🙂 Na oko asi nejhezčí obchod s kosmetikou, jaký jsem kdy viděla 🙂 všechno pěkně vyskládané, barevné a určitě i voňavé. zatím nemám s těmito produkty žádnou zkušenost, protože mám obchod celkem z ruky, ale nejednou už jsem skoukla jejich e-shop 🙂

  2. Limeta je boží! Skvělá je i Lush slečna s šátkem, ta tam krásně patří. A Lush je prostě taková barevná lákárna a voňárna, tomu nejde odolávat 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *