Skip to content

Welcome pawty

Häagen-DazsVravieva sa, že nové bývanie so sebou nesie nový začiatok. Prostredie, v ktorom žijeme, nás výrazne ovplyvňuje a motivuje (samozrejme môže aj demotivovať…). Bujarý bytový život a časté sťahovanie máme už obaja (našťastie) za sebou a po troch rokoch života na rozmedzí Žižkova a Vinohrad sme sa pred odletom na Bali odsťahovali trochu bližšie k centru, práve do centra obľúbených Vinohrad.

Häagen-Dazs Häagen-DazsKeďže pred dovolenkou sme toho mali viac než dosť, kolaudačku (úprimne neznášam toto slovo…) nášho nového bytu sme presunuli až na začiatok júna. Horúci štvrtok sa chýlil ku koncu, slnko začínalo zapadať za Pražský hrad a zvonček u našich dverí sa niekoľkokrát po sebe rozzvonil.
Häagen-Dazs Häagen-Dazs
Ovocné špízy, DIY domáce zmrzlinové poháre Häagen-Dazs, ľahodné víno (lebo čo iné má človek piť na Vinohradoch?!), olivový hummus, syry s pikantným korením a čerstvá zelenina. Malé stoly s týmito pochúťkami sa stali stredobodom nášho debatného krúžku 🙂 Úprimne, pri tak dobrej spoločnosti a chutnom víne (už chápem, prečo je pred tou vinárňou každý deň niekoľko desiatok ľudí….), sme na fotenie tak trochu zabudli. Nejdeme však nariekať, určite to nebolo posledné “na jedno” v našom novom byte 🙂
Häagen-Dazs Häagen-Dazs

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *